HOPPE Cranked Espag Handle AR722-7/040
L36953
PayPal Pay Later
Klarna/Clearpay
In stock
    |    Usually dispatched within 24 hours
Want it by ? Order within and choose Standard Delivery at checkout.
Qty
Product Specifications
  • Keys Supplied: 1
  • Pack Quantity: 1
  • Screw Centres: 43mm
  • Spindle: 7mm x 40mm