AVOCET Affinity In Line Espag Handle WHAFWHWB40A
L18494
PayPal Pay Later
Klarna/Clearpay
In stock
    |    Usually dispatched within 24 hours
Want it by ? Order within and choose Standard Delivery at checkout.
Qty
Product Specifications
  • Length: 16.7cm
  • Screw Centres: 43mm
  • Spindle: 7mm x 40mm
  • Width: 17mm
These inline espag handles are designed for use with UPVC windows. They are lockable and have a 40mm long spindle which is 7mm diameter.