DAHUA Airshield Wireless Alarm Hub2 4G (Up To 150 Devices) ARC3800H-FW2(868)
L37454
PayPal Pay Later
Klarna/Clearpay
In stock
    |    Usually dispatched within 24 hours
Want it by ? Order within and choose Standard Delivery at checkout.
Qty
Product Specifications
  • Depth: 38mm
  • Finish: White
  • Frequency: 868MHz-868.6MHz
  • Height: 175mm
  • Illumination: Yes
  • Pack Quantity: 1
  • Power: Hub 100-240 VAC, 50/60 Hz; Peripherals battery (Various)
  • Power Consumption: 220 VAC 80mA(Max) / 220 VAC 40mA (Standby)