SQUIRE CP50/ATLS - All Terrain Stainless Steel Shackle Combination Padlock
L36918
PayPal Pay Later
Klarna/Clearpay
In stock
    |    Usually dispatched within 24 hours
Want it by ? Order within and choose Standard Delivery at checkout.
Qty
Product Specifications
  • Body Thickness: 36mm
  • Body Width: 50mm
  • Combination: 10,000+
  • Finish: Light Blue
  • Horizontal Clearance: 22mm
  • Mechanism: Combination (4 Wheel)
  • Pack Quantity: 1
  • Shackle Diameter: 8mm