DAHUA Monitor LM43-F200 LED Backlit With Full HD Display 43 Inch Screen
L36250
PayPal Pay Later
Klarna/Clearpay
In stock
    |    Usually dispatched within 24 hours
Want it by ? Order within and choose Standard Delivery at checkout.
Qty
Product Specifications
  • Depth: 73mm
  • Finish: Black
  • Height: 564.7mm
  • Pack Quantity: 1
  • Power: AC100~240V (+/- 10%), 50/60Hz
  • Power Consumption: Standard: 75W / Standby: <0.5 W
  • Resolution: 1920 x 1080 (FHD)
  • Size: Screen Size: 43"
  • Width: 96.9cm
The Dahua F200 series LED backlit monitor is suitable for 24/7 continuous use. This 43" screen model has a fast eight second response time to reduce motion blur, judder or ghosting and an 178°/178° extra wide viewing angle. There are two built in 4W speakers, an input each for VGA (D-Sub), HDMI and audio; and comes supplied complete with a HDMI cable, power cable, remote control and pedestal feet.